Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /srv/http/drupal/includes/menu.inc).

Beszéljünk a szegedi lakásszegénységről

Meghívó

Nagy szeretettel meghívjuk Önt és szervezetét a „Beszélgetés a szegedi lakásszegénységről” című rendezvényünkre. Térségünkben több elhivatott szervezet is dolgozik a rászoruló állampolgárok érdemi segítésén. Ezt az eseményt azzal a céllal szervezzük meg, hogy külön álló szakmai tapasztalatokat és kompetenciákat egyesítve hatékonyabb megoldásokat tudjunk kínálni a felmerülő problémákra.

Helyszín: Millennium Kávéház (6720 Szeged, Dugonics tér 12.)

Időpont: 2016. február 24. 17 óra

Programterv:

Lakásszegénység a szegedi szegregátumokban

Juhász Judit (az AKUT Egyesület), Nagy Mihály (elnök, Szegedi Cigány Nemzetiségi Önkormányzat, Elszalasztott 1000 Év KHE), Kolompár Pál, Kolompár Elvira (szegregátumban élő személyek) ·

Hajléktalanság és lakhatás

Hárs Anikó, Tronicsek Viktória (SZTE ETSZK Szociális munka alapszakos hallgatók), Joó Magdolna (hajléktalanokkal foglalkozó szociális munkás) ·

Lakhatási helyzet a szegedi lakótelepeken

Szentistványi István (önkormányzati képviselő, AKUT Egyesület)

Az esemény három 15-20 perces előadás jellegű bemutatóból épül fel, amit beszélgetés követ.